kontakt

1.PNG

IMIĘ I NAZWISKO

arch. Karolina Miernik

Adres e-mail

TELEFON

Karolina Miernik, w firmie IMHOTEP jest architektem oraz Project Managerem. Uzyskała tytuł magistra na wydziale Architektury i Urbanistyki na Politechnice Śląskiej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała przez kilka lat przy dużych projektach obiektów użyteczności publicznej, centrach handlowych i licznych hotelach. Aby bardziej poznać budownictwo, spędziła rok jako inżynier budowy przy budowie budynku wielorodzinnego.

Karolina stawia na rozwój osobisty, dlatego w tym roku zdała egzamin na uprawnienia architektoniczne do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

 

Najlepiej czuje się w sytuacjach „bez wyjścia”, w których trzeba znaleźć rozwiązanie. Lubi gdy ‘dużo się dzieje’, więc chętnie podejmuje wyzwania i stawia czoła trudnym sytuacjom.  Karolina mówi o sobie, że jest „otwartą na ludzi gadułą”.

Uwielbia zimę, wtedy wolny czas spędza w górach i poświęca się jeździe na snowboardzie. Dodatkowo w 2018 roku zdała egzamin na instruktora snowboardu. 

+ 48 607 - 073 - 670

zdjęcie_kamila.jpg

IMIĘ I NAZWISKO

arch. Kamila Stajno

Adres e-mail

TELEFON

+48 728 - 284 - 154

Kamila Stajno, w firmie IMHOTEP jest Głównym Projektantem. Studia magisterskie ukończyła na Politechnice Krakowskiej. Pierwszą pracę Kamila rozpoczęła już w czasie studiów w pracowni projektów służby zdrowia (około 3 lat), a następnie w podobnym biurze w Warszawie (około 2 lat). Dalszą karierę rozwijała przy projektach użyteczności publicznej, w tym projektach hotelowych oraz handlowych.

Od 2016 roku Kamila posiada uprawnienia architektoniczne do projektowania bez ograniczeń i intensywnie je wykorzystuje. 

 

Rozwiązywanie problemów technicznych w projektowaniu to Kamili specjalność. W pracy potrzebuje skupienia, ceni ciszę i spokój.

Zainteresowania Kamili to strzelectwo sportowe. Raz w miesiącu uczestniczy w zawodach strzeleckich, gdzie jako jedna z niewielu kobiet osiąga wysokie wyniki. Lubi słuchać muzyki rockowej i metalowej, dlatego cały spokój wyładowuje na koncertach tego rodzaju muzyki.